Warsztaty dla kobiet

"Chwila oddechu"
Warsztaty dla kobiet z Fundacją EmocJa.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, potrzebujesz wzmocnienia i zatrzymania - ten warsztat jest dla Ciebie.

Na naszym spotkaniu będziemy pracować nad rozwojem samoświadomości i akceptacji emocji będących kluczem do zmiany oraz poprawy jakości życia. Wszystko w atmosferze spokoju i kobiecego ciepła.

Twórz swoje szczęśliwe życie – Masz Moc!

Program warsztatów

SAMOŚWIADOMOŚĆ
Wykład i warsztaty w poszukiwaniu własnej mocy, kontaktu ze sobą. Wspólnie będziemy się zastanawiać czy jesteśmy złapani w sidła emocji i co możemy zrobić w ramach własnej mocy. Będziemy się uczyć jak spotkać się z trudnymi emocjami i nie kumulować ich w ciele.

AKCEPTACJA EMOCJI
Wykład. Czy pozwalamy się wypalić naszym emocjom jak zapałka? Czy podejmujemy aktywności myślowe, które zniekształcają emocje. Będzie też o tym , jak dopuszczać trudne emocje i pozostać w kontakcie ze sobą.

Bufet kawowy.

Prowadzenie: