Warsztaty dla kobiet

"TERAZ JA – MOJA MOC, MOJA SIŁA"
Warsztaty dla kobiet z Fundacją EmocJa.

Miejsce do którego Was zapraszamy, to Dwór Bronice, wyjątkowy i magiczny z dala od zgiełku, blisko natury. W urokliwym dworze, w otoczeniu pięknej natury będziemy pracować nad rozwojem samoświadomości i akceptacji emocji jako klucza do zmiany oraz poprawy jakości życia.

Jest wiele obszarów, na które nie mamy wpływu. Dlatego zwróćmy się w stronę tych, gdzie sprawczość jest dostępna. Gdy znamy wzorce własnych zachowań, łatwiej jest nam wprowadzać zmiany w naszym życiu, być uważnym na własne potrzeby, być szczęśliwym tu i teraz.

Program warsztatów

SAMOŚWIADOMOŚĆ
Wykład i warsztaty w poszukiwaniu własnej mocy, kontaktu ze sobą. Wspólnie będziemy się zastanawiać, czy jesteśmy złapani w sidła emocji i co możemy zrobić w ramach własnej mocy. Będziemy się uczyć jak spotkać się z trudnymi emocjami i nie kumulować ich w ciele.

AKCEPTACJA EMOCJI
Wykład. Czy pozwalamy się wypalić naszym emocjom jak zapałka? Jak nie chować i nie ukrywać emocji? Czy podejmujemy aktywności myślowe, które zniekształcają emocje? Będzie też o tym, jak dopuszczać trudne emocje i pozostawać w kontakcie ze sobą.

ŚWIADOMY RUCH
Ciało kotwicą dla lęku i stresu.

Obiad wegetariański, bufet kawowy z domowymi wypiekami.

Warsztaty dla kobiet

TERMIN