Warsztaty dla kobiet

"Barwy jesieni - Moc kobiety"
WARSZTATY DLA KOBIET z Fundacją EmocJa.
Przyjedź do Dworu Bronice, by cieszyć się barwami jesieni w kręgu innych kobiet.

W urokliwym dworze, w otoczeniu pięknej natury będziemy uczyć się relaksować, wsłuchiwać się we własne potrzeby, odkrywać MOC tkwiącą w Ja oraz malować świat.

Program warsztatów

MOJE POTRZEBY
Wykład i warsztaty w poszukiwaniu własnej mocy. Jak odkryć w sobie ukryte, niezaspokojone potrzeby, by życie stało się pełnią.

JOGA POWIĘZIOWA
Świadoma praca z ciałem o charakterze samorozwojowym. Praca odbywa się w stanie relaksu, jest przyjemna i bezwysiłkowa, a rezultaty są trwalsze w porównaniu do standardowych technik rozciągających (nie wymaga wcześniejszej praktyki).

„MALOWANIE ŚWIATA”
Spontaniczna ekspresja twórcza, moje własne artystyczne spotkanie z zapomnianą potrzebą.

Obiad wegetariański,
Bufet kawowy z domowymi wypiekami,
Herbaty rozgrzewające.

Warsztaty dla kobiet

TERMIN

05.10.2019 r.
Godz. 10.00 – 18.00

MIEJSCE

Dwór Bronice
Bronice-Kolonia 5, 24-150 Nałęczów

KOSZT

Do 25.09.2019 CENA PROMOCYJNA 280 zł.
O uczestnictwie w warsztatach decyduje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł.