Warsztaty Soboty z Emocjami

"Soboty z Emocjami"
Warsztaty dla dzieci i rodziców

Celem projektu "Soboty z Emocjami", finansowanego przez Fundację PZU, było nabycie przez 32 młodych ludzi, uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej w Markuszowie, umiejętności: rozpoznawania, wyrażania i radzenia sobie z emocjami, wzmacniania wiary we własne możliwości, poznania sposobów zwiększania koncentracji i skupiania uwagi.

Zakresem działań projektowych zostali objęci również rodzice uczniów. W ramach projektu odbyły się: sobotnie "Warsztaty z emocjami" dla uczniów, sobotnie warsztaty dla rodziców, dwa całodzienne warsztaty wyjazdowe dla uczniów do Parchatki i Młyna Hipolit oraz spotkanie integracyjne dla uczestników warsztatów.

Dotacja wyniosła 14720 zł, projekt zrealizowany został w 2018 roku.

Projekt zrealizowany w 2018 r.